multimedia 

Sporo pracy i zimne dłonie? Podgrzewane gadżety to rozwiązanie dla działu IT!

Dla ludzi, którzy mają zimne dłonie podczas korzystania z myszki komputerowej, ogrzewana opcja rozwiązuje problem. Zimne ręce utrudniają korzystanie z komputera, myszy i klawiatury. I od czasu do czasu, osoba z takimi zimnymi rękami musi przestać pracować, aby pozbyć się tego zimna. Na słabe krążenie krwi może sobie pozwolić jedynie osoba, która ma niewiele do roboty, a dla większości z nas to nie wchodzi w grę.


Korzystanie z komputera i myszy powoduje drętwienie palców. Niektórzy przypisują zimną dłoń na myszy zbyt długiemu siedzeniu w jednej pozycji, inni uważają, że jest to stan chorobowy powodujący zimne dłonie. Ważne jest, aby wykonując taką pracę, utrzymać przepływ krwi, dla niektórych ludzi ćwiczenia jednak nie wystarczą. Są dostępne różne gadżety komputerowe dostępne, które mogą zapewnić komfort, wsparcie i efektywny przepływ ciepła i energii.


Podgrzewany na USB kocyk z polaru do pokrycia ręki leżącej na myszy komputerowej to jedna z propozycji. Działa on niczym koc elektryczny o rękę. Podłącz kabel USB do portu USB znajdującego się na komputerze i w ciągu kilku minut taki ogrzewacz dłoni jest ciepły. To jak czołganie się pod kocem elektrycznym w zimowy wieczór.


Ciepło wytwarzane przez element grzejny z włókna węglowego pomiędzy warstwami kocyka daje to ciepło. Ciepło podczerwieni wnika głęboko przez warstwy skóry do tkanki mięśniowej. Ciepło podczerwieni rozszerza naczynia krwionośne i pomaga poprawić krążenie krwi. To nie zużywa energii elektrycznej. Wykonane jest dokładnie tak samo jak w modelu koca elektrycznego, ale bez energii elektrycznej.


Powierzchnia antypoślizgowa bazy tego kocyka może funkcjonować jako powierzchnia podkładki pod mysz. Jednak, gdy używana jest podkładka pod mysz, każdy standardowy wielkości Mousepad idealnie pasuje do tego kocyka. Podgrzewana podkładka pod mysz idealnie pasuje do dłoni mysz dodatkowe cztery porty USB na ogrzewanej podkładce pod mysz są idealne do wykorzystania w odniesieniu do innych gadżetów. Dodatkowo, ciepło wytwarzane w ogrzewanej podkładce jest izolowana wewnątrz woreczka zbiorczego tworząc przyjemną przestrzeń dla dłoni.


Ogrzewany, ciepły kocyk pod mysz jest idealnym towarzyszem do wykorzystania w zimne dni, ponieważ ciepło wytwarzane wewnątrz tworzy środowisko w którym pracuje się wręcz doskonale. Podgrzewana klawiatura również jest dostępna online, tak jak wiele innych, podobnych akcesoriów komputerowych. Szukaj w Google na hasło „ciepły komputerowy gadżet” i zacznij cieszyć się wygodnym i ciepłym miejscem podczas pracy na komputerze.


Related posts

Leave a Comment